Přeskočit k navigaci »

Komunistická strana Čech a Moravy / Okresní výbor KSČM Cheb

neděle 16. června 2019, svátek má Zbyněk
Velikost textu

Aktuální zprávy

Jdeme k volbám do Poslanecké sněmovny PČR 20. a 21. října 2017

5. října 2017

Soudružky a soudruzi,

chceme-li naplnit Volební program KSČM pro volby do Poslanecké sněmovny PČR, potom pojďme všichni ve dnech 20.10.- 21.10.2017 k volbám a vložením hlasovacího lístku s číslem 8 do volební schránky zvolme Komunistickou stranu Čech a Moravy!

Pozvěme k volbám všechny lidi, kteří s námi sympatizují, pozvěme své rodiny, své přátele, pozvěme všechny, kdož chtějí změnu v životě obyvatel České republiky.

Změnit je nutné způsob oceňování poctivé práce, systém zabezpečení práva na bydlení, systém odměňování a personálního zabezpečení zdravotního personálu v nemocnicích a zúžit počet zdravotních pojišťoven na jednu státem řízenou.

Změnu je nutné provést ve středním školství přiblížením učebních oborů potřebám firem a pracovního trhu. Nedělat inkluzi za každou cenu, aby se s vaničkou nevylilo dítě!

Změnu je nutné provést v přístupu státu k vodě, nerostným zdrojům, neboť výnosy z nich musí patřit státu, nikoliv soukromým a navíc zahraničním firmám!

Pozvěme k volbám všechny, kdož jsou proti vnucovaným kvótám na přerozdělování běženců. Příčiny migrační krize musí být řešeny v zemích jejich vzniku.

Pozvěme lidi k volbám, abychom mohli prosadit inventuru prodeje státního majetku a nepromlčitelnost privatizačních podvodů. Abychom mohli prosadit velké NE nehoráznému daru církvím v podobě církevních restitucí.

Změnu si žádá i přístup naší republiky k EU tak, aby spolupráce v EU byla spoluprací rovného s rovným, bez rozdílností v kvalitě produktů na trzích EU. Naši lidé jsou rovnocenní lidem v EU.

Přizvěme lidi k volbám, abychom mohli prosadit konec zahraničním misím naší armády v cizím zájmu, abychom mohli zabránit politice zbrojení, válek a provokací v mezinárodních vztazích.

Pojďme tedy k volbám do Poslanecké sněmovny PČR a volme změnu – volme číslo 8 - Komunistickou stranu Čech a Moravy.

 

JUDr. Václav Sloup
předseda OV KSČM v Chebu
kandidát č. 9 pro volby do PS PČR
na kandidátce KSČM v Karlovarském kraji


MÍR VE SVĚTĚ, SPRAVEDLNOST A BEZPEČÍ DOMA!

Volby 2017
 

Krátké zprávy

1.máj
1. května 2019

Svátek práce a svátek zamilovaných.

 
MDŽ
8. března 2019

Mezinárodní den žen je zde, nezapomeňte na kytičku pro své milé!

 
Vojtěch Filip: Nelze vyloučit předčasné volby - 6. 4. 2018
9. dubna 2018
Nelze vyloučit předčasné volby, na které je KSČM připravena, řekl mj. dnes před jednáním Výkonného výboru ÚV KSČM Vojtěch Filip v reakci na včerejší krach vyjednávání ANO a ČSSD. Více v záznamu: https://www.facebook.com/komunistickastranacechamoravy/videos/1138347559... Mediální úsek ÚV KSČM Zdroj: ČT24
 
K zákazu KS Ukrajiny
21. května 2017

Předseda ÚV KSČM V. Filip obdržel dopis od tajemníka KS Ukrajiny P.Symonenka s poděkováním za podporu KSČM v boji proti zákazu KS Ukrajiny. Zákaz ukrajinských komunistů a zákaz jejich podílu na veřejném životě prosazuje současný ukrajinský režim.

 
Volební preference
8. února 2017

Podle posledního volebního průzkumu agentury Median by Hnutí ANO dalo hlas 28.5% voličů, ČSSD 19.5%, komunistům 15.0%. Komunisté jsou tedy stále třetí.

 

Anketa

Zatím nic...

Různé info

Líbí se nám motto:
Kdo nejde s námi, může nám jít naproti...

Líbí se nám citát:
Skutečným účelem socialismu je překonat predátorskou fázi lidského vývoje. Albert Einstein

 

Město Cheb
Město Cheb

Nejbližší zasedání Zastupitelstva města Chebu
proběhne ve čtvrtek 27. června 2019 od 14 hodin v obřadní síni radnice. Zasedání je tradičně veřejnosti přístupné.

 

Naše adresa:

Okresní výbor KSČM Cheb
Kostelní 505/2
350 02 Cheb

E-mail: ov.cheb@kscm.cz

Telefon: 354 422 214, 354 422 211

Mobil: +420 725 646 037

 

Počasí v Chebu

Citát na dnešní den...

Pravda zvítězí, ale dá to fušku.
Karel Čapek