Přeskočit k navigaci »

Komunistická strana Čech a Moravy / Okresní výbor KSČM Cheb

neděle 13. června 2021, svátek má Antonín
Velikost textu

Volby 2018

Volby do zastupitelstev obcí a zastupitelstev městských obvodů a městských částí ve statutárních městech.

Termín voleb 5. - 6. 10. 2018

 

Na každém hlasu záleží – jdeme k volbám! 

     Podle rozhodnutí prezidenta republiky se ve dnech 5. a 6. října 2018 uskuteční volby do zastupitelstev obcí – komunální volby. Mnozí občané si kladou otázky: Má význam jít k volbám? Změní něco výsledky voleb? Pro všechny pochybovače mám jednoznačnou odpověď: Nepůjdu-li volit zástupce lidu do zastupitelstva v obci či ve městě, kde žiji, zahazuji šanci ovlivnit svým hlasem život v naší obci a přenechávám prostor pro působení lidí, kteří chtějí uspokojit pouze své, mnohdy podnikatelské, zájmy, nikoliv zájmy obyvatel obce či města!           

     Ve dvanácti místech okresu byly zaregistrovány kandidátky Komunistické strany Čech a Moravy (Aš, Krásná, Hranice, Hazlov, Františkovy Lázně, Třebeň, Cheb, Dolní Žandov, Mariánské Lázně, Trstěnice, Teplá), ve dvou místech jdou do voleb jednotliví komunisté (Pomezí, Vojtanov). Všude, vyjma jedné obce, přijaly ZO KSČM či MěV KSČM volební program, s nímž jdou kandidáti do volebního klání. Pokud chceme v jednotlivých místech ve volbách uspět, musí kandidáti volební program znát a umět jej voličům předat, představit, vysvětlit a voliče pro tento program získat.

     Mají-li se však naše místní volební programy naplnit, musí KSČM ve volbách obdržet tolik hlasů voličů, které zabezpečí, aby KSČM měla většinové zastoupení v zastupitelstvu, aby měla možnost body volebního programu v místě prosadit a uvést do života.

     Členové KSČM jsou pragmatici a vědí, že vývoj se nemůže ponechat náhodě. Pro úspěch ve volbách do obecních zastupitelstev má, podle mého názoru, každý člen strany povinnosti a úkoly. Hlavní povinností každého člena KSČM je přijít do volební místnosti a dát svůj hlas kandidátům KSČM a hlavním úkolem každého člena KSČM je přivést veškerou dospělou populaci své rodiny k volbám. Je zcela samozřejmé, že každý člen strany je povinen oslovit své známé, přátele a sousedy, seznámit je s naším volebním programem a doporučit jim, aby pro naplnění tohoto programu šli zvolit kandidáty KSČM. Lídři kandidátek musí s předsedy ZO KSČM v místech a komunistickým aktivem sehrát rozhodující roli v působení na občany, v získávání voličů pro náš program a tím pro naše kandidáty!

     Nejen velká města v okrese, ale i ty nejmenší obce si zaslouží dosáhnout velkých cílů a lepší budoucnosti. Z tohoto důvodu pojďme k volbám a zvolme naše kandidáty, kteří jsou schopni komunikovat se svým okolím i s politickými soupeři při prosazování volebního programu KSČM, kteří si umějí najít čas pro práci zastupitele, znají způsoby a cesty k informování svých voličů o své práci v zastupitelstvu, o tom, jaké návrhy předkládali, jak s nimi bylo naloženo, jak se daří prosazovat plnění volebního programu KSČM v obci či městě.

     Komunisté okresu Cheb, pojďme k podzimním volbám jednotně, dokažme v říjnových dnech roku 2018, že si Komunistická strana Čech a Moravy zaslouží lepší volební výsledek, než ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v roce 2017!

     Chceme-li, aby kandidáti KSČM uspěli ve volbách do zastupitelstev obcí a měst na podzim roku 2018, musíme jít všichni k volbám, přivést k volbám ty občany, kteří s námi sympatizují a věří nám !!!  

 

JUDr. Václav Sloup

předseda OV KSČM Cheb

Krátké zprávy

17.listopad - Mezinárodní den studenstva
17. listopadu 2020

17. listopad celý svět slaví Mezinárodní den studenstva, jako připomínku tragických událostí v okupovaném Československu v řijnu a listopadu 1939.

 
Zrušení zasedání MZ
16. března 2020

Zasedání Zastupitelstva města Chebu svolané na 19. března 2020 se ruší.

 
Kvalita života v Chebu se prudce snížila
28. srpna 2019

Ve druhém ročníku Indexu kvality života 2019, představeným společnosti Deloitte, se město Cheb za jeden rok propadlo z 92 místa na 144 místo, z celkových 206 hodnocených obcí. Cheb se svým propadem o 52 míst tak patří mezi obce s nejvýraznějším zhoršením.

 
1.máj
1. května 2019

Svátek práce a svátek zamilovaných.

 
MDŽ
8. března 2019

Mezinárodní den žen je zde, nezapomeňte na kytičku pro své milé!

 

Anketa

Anketa založena 4. ledna 2021
Necháte se očkovat proti nákaze covid-19?
ano 80%
ne 10%
zatím ne 10%
nevím 0%
Hlasů: 10

Různé info

Nakladatelství OREGO

Nakladatelství levicové, objektivní a vlastenecké literatury, literatura faktu, časopis Hraničář, list Dialog.

E-shop Orego naleznete na adrese:

www.orego.cz

 

Líbí se nám motto:
Kdo nejde s námi, může nám jít naproti...

Líbí se nám citát:
Skutečným účelem socialismu je překonat predátorskou fázi lidského vývoje. Albert Einstein

 

Město Cheb
Město Cheb

Nejbližší zasedání Zastupitelstva města Chebu
se uskuteční ve čtvrtek 22. dubna 2021 od 14 hodin v obřadní síni radnice (nebo KC Svoboda dle aktuální covidové situace).

Zasedání je tradičně veřejnosti přístupné.

 
 

Naše adresa:

Okresní výbor KSČM Cheb
Kostelní 505/2
350 02 Cheb

E-mail: ov.cheb@kscm.cz

Telefon: 354 422 214, 354 422 211

Mobil: +420 725 646 037

 

Počasí v Chebu

Citát na dnešní den...

Naděje se rodívá, když už nám nic nezbývá.
J. R. R. Tolkien